House Music Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par reci od mene

Go down

Par reci od mene Empty Par reci od mene

Post  Admin 18th February 2008, 14:51

Ovaj forum je nastao tako sto sam slucajno naisao na sajt na kojem se moze napraviti free forum i ja sam se poceo igrati iz znatizelje i sklepao sam ovo sto sam sklepao.
Nikad nisam ovako nesto radio i tu je bio jos jedan razlog vise da probam i to.
Nemojte mi zameriti ako uocite neku gresku jer zaista nikad nisam ovako nesto radio nego ako ste voljni i ako naidje neko ko se inace bavi web dizajnom da mi pomogne ako ima volje i vremena.
Zamisljam ovaj forum tako da ce se ovde sakupljati ljudi koji slusaju muziku a da nije iz grand produkcije.
Ja licno preferiram house muziku i voleo bi da ovaj forum preraste u nesto gde cemo svi moci da nadjemo novitete koji se vrte po klubovima ili koji ce se tek vrteti!
Molim sve potencijalne clanove ako i oni zele tako nesto da mi pomognu u mojoj zamisli i da od ovog foruma napravimo mesto gde ce svi moci da nadju ono sto je sad aktuelno ili ce tek biti!

Zelim vam prijatan boravak i svi koji zele isto sto i ja neka mi pomognu da ovo zazivi!

Hvala unapred!

Admin
Admin
Admin

Number of posts : 13
Age : 52
I em from : Srbija
Registration date : 2008-02-18

https://housemusicbox.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum